Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Tuzla Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Tuzla Klima Servisi Hizmetleri

2009 yılında kurulan klima servisi firmamız İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli de aktif olarak gezici ekipleri ile profesyonel çözüm hizmetleri sunmaktadır. Gezici ekiplerimiz 7/24 yaşam alanlarınız da iş yerleriniz de kurumsal hizmet vermektedir.Tuzla Klima Servisi ekiplerimiz Kadıköy Klima Servisi olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Tuza Klima Servisi Hizmet Markaları

Tuzla Klima Servisi Montaj

Yıllardır soğutma ve ısıtma sektöründe hizmet veren kurumsal firmamız Mercan Klima cihazlarınızın doğru montaj uygulaması ile montajının kurulumunun gerçekleştirilmesine çok önem vermektedir. Ücretsiz olarak keşif yapan teknik ekibimiz sizlere ve yaşam alanlarınıza en uygun yeri seçmek için tüm bilgi birikimini, deneyimlerini kullanarak karar vermektedir. Doğru yapılan montaj uygulamalarında siz değerli müşterilerimizin fazladan enerji sarfiyatından doğacak gereksiz enerji tüketimi maliyetinden kurtarmış olmaktayız.

Mercan Tuzla Klima Servisi montaj kurulum hizmet ihtiyaçlarınız da fiyat ve hizmet kalitesiyle sizlere çözüm ortaklığını sunmaktadır.Tüm marka ve model klima cihazlarınız için montaj, klima sökümü, de montaj, klima kurulumu işlemlerinize kurumsal hizmet sunmaktayız. Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepe ören Mahallesi, Yayla Mahallesi tamamına klima servisi hizmetleri vermekteyiz.

Aydınlı Tuzla Klima Servisi

Klima Bakım Hizmetleri

Klima bakımı mevsim geçişlerinde çok ciddi önem arz etmektedir. Cihazlarınızın mevsim içinde kullanılmasa bile ortamda oluşan toz ve pislikten filtresi ve serpantin kısımları ciddi anlamda etkilenip, hem cihazınızın enerji tüketimini artırmakta, kalitesi kötü havaya maruz kalmanıza ve ciddi solunum hastalıklarına davetiye çıkarmaktadır. Uzmanlar cihazlarınıza yılda en az 2 kere bakım yapılmasını önermektedir. Mercan Elektrik Servisi klima cihazlarınıza ve yaşam alanlarınız da ki tüm elektrik işlemleriniz için profesyonel elektrik hizmetleri sunmaktadır. 7/24 elektrik servis hizmetleri sunmaktadır.

Mercan Klima

Klima montaj, klima bakımı, klima onarımı, klima arıza tamiri, iç ünite su akıtma problemleri, klima dezenfeksiyonu, klima sökümü, klima taşıması, kiralık klima, bakır boru satışı, bakır boru gaz kaçak tespiti ve onarımı, alüminyum klima boruları satışı ve tüm teknisyen ihtiyaçlarınıza Tuzla Klima Servisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Yapılan ustalık işlemlerine ve kullanılan yedek parça için 6 ay garanti vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için Tuzla ilçesinde 7/24 hizmet veren ekiplerimiz Sağlık Bakanlığının açıkladığı Covid-19 tedbirlerine uygun ve uyumlu şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Call Now Button
×