Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Sancaktepe Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe Klima servisi sahip olduğu teknik personel kadrosu ve 10 yıla aşkın deneyimiyle Sancaktepe ve tüm mahallelerine klima servis hizmetleri olarak bakım, montaj, arıza tamir, kumanda tamiri olmak üzere marka ve model fark etmeksizin hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik servis hizmeti ve tüm yedek parça ve işçilik hizmetlerinde 1 yıl garanti sağlamaktadır.
Sizden gelen talepler neticesinde ihtiyaçlarınızı belirleyip gerekli tüm donanım ve ekipmanlarımızla aynı gün içerisinde hizmet sağlamaktayız. Yapılan tüm işlemler firmamızın garantisinde olup faturalandırılmaktadır.
Türkiye’de kullanılan tüm marka ve model cihazların arıza tamiri, yedek parça değişimi ve montaj işlemi firmamız tarafından sorunsuzca çözüme kavuşturulmaktadır ayrıca periyodik klima bakımlarınızın yapılması kapsamında ilaçlı solüsyonlar ile cihaz temizliği, gaz dolumu, elektrik aksamının kontrolü ve onarımı gibi kapsamlı hizmet sağlamaktayız.
Tüm teknik servis talepleriniz için 7/24 erişim sağlayacağınız 0216 378 1612 No lu telefonlarımızdan arayabilirsiniz yada dilerseniz sitemiz üzerinden servis formunu doldurarak online servis erişim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Tüm marka ve modellere seviş hizmeti
  • 12 yıllık deneyim
  • Konusunda uzman teknik kadro
  • Kaliteli ve uygun fiyat politikası
  • Kolay ödeme seçenekleri
  • 7/24 erişim hizmeti
  • Aynı gün içerisinde servis hizmeti
  • %100 müşteri memnuniyeti

Sancaktepe Klima Montajı

Sancaktepe Klima Montaj Servisi


Klima montaj işlemi, uygun marka ve model tercihinden sonra cihazın kurulumunun gerçekleşmesi işlemidir. Montaj işlemi alınan üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans sağlamak ve enerji tasarrufu sağlamak amaçlanmaktadır. Profesyonel destek alarak cihazının sağlıklı bir şekilde montajının yapılmasını sağlayabilir, klimanızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
Klimanın montaj aşamasına geçilmeden kontrol edilmesi gereken en önemli husus montaj yerinin belirlenmesidir. Hava sirkülasyonun ve diğer çevre koşullarının önceden hesap edilmesi ve ona göre montaj için uygun kullanım alanının belirlenmesi oldukça önemlidir. Uygun montaj alanının belirlenmesi cihazınızın kullanım ömrüne ve performansına direk etki edecektir.
Montaj işlemi cihazın kullanım ömrü ve performans verimliliği ile bu kadar hassas bir bağlantı içerisinde olması işlemin standartlara uygun ve yetkili kişilerce yapılmasını gerektirmektedir. Kurallara uygun yapılan montaj işlemi cihazın kapasitesini korunmasına ve hava akışının doğru sağlanmasını öncelik kılmaktadır. Aksi durumda yetkisiz kişilerce gerçekleştirilecek bu işlem cihazda kalıcı hasarların ortaya çıkmasına yol açabileceği gibi sağlıklı üfleme gerçekleştirmemesinden dolayı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilecektir. Ayrıca montaj işlemi öncesi ve sonrasında gerekli güvenlik önlemlerinin de mutlaka alınması gerekmektedir. Kendinizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini riske atmamak ve korumak adına profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz.
Sancaktepe klima servisi İstanbul’un tüm noktalarına ve Kocaeli ilinde de hizmet vermektedir. Güvenilir ve hızlı montaj işlemi sunan firmamız uzman ve deneyimli teknik kadrosuyla ücretsiz keşif hizmet imkanıyla mekanın en uygun noktasına klimanızı monta ederek sorunsuz çalışır bir şekilde kullanımınıza sunar. Size en uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları seçenekleri sunan firmamızla 0216 378 1612 no lu çağrı merkezimiz arayarak veya dilerseniz online olarak da servis formumuzu doldurarak iletime geçebilirsiniz.

Sancaktepe Klima Bakım Servisi

Sancaktepe Klima Bakım Servisi

Klimalar günlük yaşantımızın bir parçası olup bizlere ortam ısısının arttırılması veya serinletmesi gibi büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle yaz ve kış ayları içerisinde daha da aktif kullandığımız klimalar sürekli çalışma durumunda kalmaktadır. Bu durum zamanla cihazın iç ve dış yüzeyinde kirlenme ve tahribat meydana getirebilmektedir. Nitekim bulunduğu ortamdaki hava koşullarının değişmesi de klimanızın performansına direk etki etmektedir. Bu tarz durumların önüne geçmek ve cihazının kullanım süresinin korunması ve arttırmak için düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klimaların düzenli bakımlarının yaptırılması sadece performans artışına sebep olmamakla birlikte sizlere faturanıza yansıyan yüksek enerji maliyetlerinden de kurtulmanızı sağlar. Öte yandan klimaların bakımlarının yaptırılmaması performans verimliliğinin azalması, enerji sarfiyatının artması gibi istenmeyen sonuçlar doğurmasının yanı sıra cihaz filtresinde biriken toz ve partiküllerin bakteri oluşumuna sebebiyet vermesi sevdiklerimizin ve kendi sağlımız için hayati önem taşımaktadır. Cihaz filtresinde biriken toz ve partiküllerin zamanla bakteri oluşumuna elverişli ortam hazırlaması bizlere ciddi solunum yolu hastalıkları ve diğer sağlık risklerini de beraberinde getirmektedir.
Marka ve modeli ne olursa olsun klimanızın periyodik bakımlarını yaptırarak, artan enerji maliyetlerinden kurtulmak, performans düşüklüğüne son vermek, daha temiz ve rahat hava solumak, cihazının kullanım ömrünü uzatmak, herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı minimize etmek ve cihazını yormadan konfor alanızı korumayı sağlamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.
Sancaktepe Klima Servisi tüm klima bakımlarınızı sorunsuzca gerçekleştirip %100 memnuniyet sağlamanızı amaçlamaktadır. Mobil gezi ekip ağı ile Sancaktepe ve tüm mahallerinde de aynı gün içerinde hizmet vermekteyiz.

Call Now Button
×