Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Kartal Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Kartal Klima Servisi

kartal klima servisi


Günümüzde artık hemen hemen her evde kullanılan klimalar yaşamımıza önemli açıda konfor katmıştır. Yaz ve kış aylarında ortam sıcaklığını istediğimiz seviye getirmemizi sağlayan klimalar birçok farklı marka ve model seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Klima tercihi yaparken marka ve modele ek olarak klimanın teknolojisi, enerji tüketimi, kullanım ömrü ve fiyatı gibi bazı kriterleri göz önünde bulundururuz. Tüm bu değerlendirmeler sonucu aldığımız klimanın en verimli ve problemsiz kullanımı için servis hizmetleri de bir o kadar önemlidir. Kartal klima servisi olarak sahip olduğumuz personellere sürekli güncellenen teknik programlar ve teknolojiye bağlı olarak sürekli gelişen ve yenilenen cihazlar hakkında seminerler ve eğitimler vererek sektörde hep bir adım daha önde durmaları ve çözüm üretmeleri sağlanmaktadır. Kartal klima servisi 10 yıldan fazla tecrübesiyle profesyonel hizmet anlayışıyla klima servis hizmeti, montaj hizmeti ve klima bakım hizmetlerini sağlamaktadır. Sahip olduğumuz gezici mobil servis araç ağımızla ve sizden gelen çağrılarla 7/24 İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere Kocaeli dahil birçok farklı lokasyonda hizmet vermekteyiz.

Klima Servis Hizmeti


Klimanızda servis gerektirebilecek arıza durumlarından bazılar;
Klimanızın uzaktan kumanda ile çalışmaması söz konusu olabilir.
Cihazda kompresörün arızadan dolayı devreye girememesi.
Dış ünite fanının düzgün çalışmaması.
İç ünitede yer alan fanın düzgün çalışmaması
İç ünite fanının belirli aralıklarla çalışıp sonrasında durması
Cihazın ayarlanan ısıtma veya soğutma değerlerinden birini yerine getirememesi durumu
Cihazın yüksek gürültü ile çalışması
Cihaz iç ünitesinin su akıtması
Yukarıda bahsedilen arızalar sıklıkla karşımıza çıkan sorunlar için üst başlık olarak nitelendirilebilir. Kesinlikle bu ve benzeri sorunlar karşısında profesyonel anlamda yardım almalısınız. Aksi durumda yapılan tüm işlemler klimanızda önemli sorunlara ve bütçenizi zorlayacak durumlara yol açabilir.

Kartal Klima Montajı

kartal klima bakım onarım


Klimalar birçok farklı ve model çeşidine sahiptir. Split klimalar, Pencere tipi klimalar, paket tipi klimalar olmak üzere üç grupta incelenebilir. Kartal klima servisi olarak tüm farklı model ve markalara montaj hizmeti sağlamaktayız. Ev veya iş yerlerinde kullanmayı planladığımız klimaların montaj işleminden önce uzman ekiplerce keşif yapılması ve klimanızın yüksek verim sağlayacağı en uygun yerin belirlenmesi gerekir. Aksi durumda doğru ve planlanmadan yapılan montaj işlemi başınızı ağrıtacak sorunlara yol açabilir. Montaj işleminde klima modeline göre doğru ve kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan malzemenin kalitesi klimanızdan alacağınız verim ile doğru orantılı olup cihazının yüksek performans göstermesine ve kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır.
Kartal klima servisi olarak 2009 yılından beri tüm teknik kadromuzla müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmeti sağlamak adına büyük çaba gösteriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına ek olarak Kocaeli’nde de faaliyet göstermektedir.

Klima Bakım Servisi

kartal klima onarım


Yüksek maliyetlerle aldığımız klimaların tabi ki de yüksek performans beklemek gayet doğaldır. Hangi marka veya model olursa olsun klimamızın bakımlarını zamanında yaptırmak olası bir arızanın önüne geçmektedir. Yaz ve kış aylarında sık sık kullandığımız klimaların yılda en az iki kez bakımlarının yapılması uzmanlar tarafından önermektedir. Klimaların bakım ve temizliği sağlık açısından da bir o kadar önemlidir. Cihaz filtresinde biriken toz partikülleri zamanla bakteri üremesi açısından elverişli bir ortam oluşturur. Klimanın üflediği hava içerisinde yer alan bu bakteriler solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkarabilir. Kartal klima servis hizmeti olarak klimanızın tüm kontrolleri sağlanmakta ve gerekli temizliği özenle yapılmaktadır.
Klima bakımının faydaları
Klimanızın daha yüksek performans ile çalışmasını sağlar
İstenmeyen arızaların önüne geçilmiş olunur.
Daha verimli çalışarak enerji tasarrufu sağlar
Gerekli temizlikler yapıldıktan sonra daha temiz hava almanızı ve böylelikle hastalıklara karşı korunmanızı sağlar
İstenilen ısıtma ve soğutma değerlerine daha hızlı ulaşılmasını sağlar
Bakım ve onarım klimanızın ömrünü uzatır.
Daha az enerji sarfiyatı bütçenizi korur

Call Now Button
×