Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Kadıköy Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Kadıköy Klima Servisi


Kadıköy klima servisi olarak İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy’de kesintisiz 7/24 klima bakım onarım servisi sağlamaktayız. Özellikle ev ve işyeri gibi kapalı ortamların ısınma ve soğutma dengesinin sağlanması konusunda klimalara olan talep her geçen gün artmaktadır. Sıklıkla çalıştırdığımız bu klimaların periyodik bakımlarının yapılması ve olası arıza durumlarında profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin bir telefon kadar yakınında Mercan Teknik olarak hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Klima Servisi


Kadıköy Klima Montaj Servisi


Klimaların aktif ve verimli çalışabilmesi için montaj işleminin sağlıklı yapılması gerekmektedir. Ne yazık ki doğru ve planlı yapılmayan montaj işlemi klimanızda düşük verimliliğe, yüksek enerji tüketimine hatta ufak bir montaj hatası klimanızda kalıcı hasarlara yol açabilmektedir. Mercan Teknik olarak ücretsiz sağlayacağımız keşif hizmetimizle profesyonel ekiplerce klimanızın montajı için en doğru yer seçimini sağlamaktayız.

Kadıköy Klima Bakım Servisi

Kadıköy Klima Bakım Onarım Servisi
Bakım Servisi KadıköyYüksek maliyetler ile aldığımız klimalarımızın bakımlarının yapılmaması bir çok soruna yol açmaktadır. Yaz ve kış fark etmeksizin kullandığımız klimaların yılda en az iki kez olmak üzere bakımlarının yapılmasını önermekteyiz. Periyodik bakımlarının yapılmaması klimalarda performans düşüklüğü, yüksek enerji tüketimi ve arızalara neden olabilmektedir. Ortamdaki havanın ısınma ve soğutma işlevini sağlayan klimalar, ortamdan aldıkları hava ve toz partiküller cihaz filtresinde toplanır. Bakım ve temizliği yapılmayan bu filtrelerde biriken toz ve partiküller içerisinde bakteri üremesi söz konusu olur. Bu durumda oluşan bakteriler klimadan çıkan hava vasıtasıyla kolaylıkla solunum yollarımıza girerek ciddi solunum yolu hastalıklarına neden olabilir. Deneyimli uzman servis kadromuzla Mercan Teknik olarak klimanızın gerekli tüm kontrolleri sağlanır. Eksik veya yanlış yapılan bakımlar faydadan ziyade istenmeyen zararlar getirir. Mercan klima servisi olarak tam donanımlı ve eksiksiz bakım hizmeti sağlamaktayız. Bakım hizmeti olarak bakım öncesi cihazla ilgili gerekli tüm ölçümler yapılır. Özel ilaçlar ile filtre-fan-pervane temizliği yapılır. Bakım esnasında küçük arızaların tespiti ve onarımı sağlanır. Cihaz gaz basıncı ve miktarı ölçülür ve gerektiği durumda takviyesi sağlanır. Mercan Klima olarak öğlen yemeklerimiz de Kurtköy Kokoreç ürünlerini tüketmekteyiz.

Call Now Button
×