Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Çekmeköy Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi


Çekmeköy klima servisi ısıtma ve soğutma sistemlerinin tedariki, parça temini, bakım, montaj, arıza tamiri, yedek parça satışı, kumanda arıza tamiri ve satışı, bakır boru gaz kaçağı tespiti gibi akla gelebilecek her türlü hizmeti sağlamaktayız. Hiçbir marka ve model fark etmeksizin her türlü klima ve bakım onarımı konusunda siz değerli müşterilimize çözüm ortaklığı sunmaktayız. Mobil gezici ekiplerimizle Çekmeköy’ün tüm mahallerine 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Özellikle yaz aylarında sizlere yüksek fiyatlar ile klima desteği vermeye çalışan firmalardan uzak durmanızı öneririz. Uzman olmayan kişilerce yapılan yanlış bir işlem klimanızda ağır hasarlara neden olabilmekle birlikte Cihazının garanti kapsamından çıkmasına da yol açabilmektedir. Firmamız profesyonel hizmet anlayışla bu tür oluşabilecek sorunların önüne geçebilmek adına sektörde sağladığı güvenceli hizmet anlayışıyla örnek teşkil etmektedir.

Çekmeköy Klima Montaj

Çekmeköy Klima Montaj ServisiYaşam alanlarımızın konforunu yükselmek için başvurduğumuz klimalardan optimum performans alabilmemiz için montaj yapılacak yerin doğru belirlenmesi gerekir. Montaj işlemi muhakkak doğru kişilerce yapılması önerilmektedir. Aksi durumda yanlış yapılan montaj işlemi yüksek maliyetler ödeyerek aldığınız klimanızın verimli çalışmamasına neden olmaktadır. Firmamız profesyonel hizmet anlayışıyla sektörde uzun yıllardır çalışan deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaktadır.
Ücretsiz keşif imkanı sunan firmamız istenildiği durumda bütçenizi sarsmayacak uygun maliyetler ile sizlere montaj hizmeti sağlayabilmektedir. Montaj işleminin doğru yapılabilmesi için mekanın uygunluğu ve verimliliği test edilir, cihaz ve marka modeline göre en uygun malzeme seçimi yapılarak hizmet sağlanmaktadır.

Çekmeköy Klima Bakım Servisi

Ev ve iş yerlerimizin ısınma ve soğutmasında yardımcı olan klimalar, iklimlendirilmek istenilen ortamda ve dış ortamda değişen mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarıyla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durum zaman içinde cihazınızın iç ve dış yüzeylerinde gözle görülmeyecek toz ve partiküllerin cihaz filtresinde birikmesine öte yandan iç ve dış ünitenin tahrip olmasına neden olabilmektedir. Cihazında istenmeyen performans düşüklüğüne sebep olan bu tür nedenleri ortadan kaldırmak adına periyodik bakım işleminin yapılması önerilmektedir.

Klimanızın ilk günkü gibi sorunsuz çalışması, artan enerji maliyetlerinden tasarruf sağlamak, istenmeyen oluşabilecek solunum yolu hastalıklarından kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için periyodik bakımların yapılması gerekmektedir. Çekmeköy klima servisi 2009 yılından beri çıktığı bu yolda on binlerce müşteriye servis hizmeti sağlayarak sektörde aktif olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Klima bakımı yaptırmak neden önemlidir?

çekmeköy klima bakımı servisi
  • Yaz kış fark etmeksizin kullandığımız klimalar zamanla dış ortamdan kaynaklanan hava şartları ve her mekanik araç gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır. Olası arıza durumlarını önlemek ve düşük performans sebeplerini ortadan kaldırmak için yılda en az iki kez olmak üzere kullanım sıklığına göre aralıklı bakım işleminin yaptırılması uzmanlar tarafından önerilmektedir.
  • Klimanızın ilk günkü gibi verimli çalışması için
  • Performans düşüklüğüne ek olarak artan enerji maliyetlerini en az indirmek için
  • Cihaz filtresinde biriken toz ve partiküllerin bakteri oluşumuna engellenmesi için
  • Sizin ve ailenizin konfor ve güvenliğinin sağlanması için
  • Rahatsız edebilecek kötü kokuların önü geçmek için
  • Daha temiz hava solumak için
  • Arzu edilen ısıtma ve soğutma değerlerine daha hızlı ulaşabilmek için
  • Cihazınızın garanti süresine ek, kullanım ömrünü uzatarak maksimum verim elde edebilmek için klima bakımını yaptırmalısınız.
Call Now Button
×