Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Beykoz Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Beykoz Klima Servisi

beykoz klima servisi
Beykoz Klima Servisi


2009 yılında sektöre attığımız ilk adımdan beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına yoğun gayret göstermekteyiz. Beykoz klima servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugün sektörde en çok aranan firmaların başında yer almasından gurur duymaktayız. Konusunda uzman deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlere 7/24 hizmet sağlamaktadır. Yaz ve kış aylarında ev veya iş yerlerimizde güç içinde sık sık kullandığımız klimaların arıza, bakım, kuruluş montajı gibi teknik bilgi gerektiren işlemlerde bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm marka ve modellerde uygun fiyatlarda sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Beykoz Klima Montaj Servisi

Beykoz Klima Servisi


Bilindiği üzere ev ve iş yerlerimizin ısıtma soğutma dengesinin sağlanması için sıkça kullandığımız klimaların birçok farklı marka ve modeli mevcuttur. Öncelikli olarak klima almayı düşünüyorsanız uygun marka ve model tercihi yapmak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Kullanmayı düşündüğünüz mekâna uygun marka ve model klimayı seçmek için sizlere ücretsiz keşif imkanı sunan firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla montaj hizmeti sunmaktadır. Beykoz klima servisi olarak yalnız evlere hizmet vermemektedir. Teknik servisimiz tüm Beykoz bölgesinde bulunan iş yerleri, işletmeler, endüstriyel tesisler de olmak üzere birçok farklı noktada hizmet sağlamaktayız.
Klima montajı yaparken mutlaka kaliteli ve mekâna uygun olarak seçilen klima tipine göre kaliteli malzeme seçimi yapılmalıdır. Orijinal ve doğru malzeme tercihi klima montajının sağlıklı gerçekleştirilmesi için hayati öneme sahiptir. Aksi takdirde amatörce ve yanlış malzeme seçimi yapılarak yapılan montaj işlemi cihazın kullanım ömrünün azalmasına ve yüksek enerji sarfiyatına yol açarak istenmeyen faturalara sebebiyet verebilmektedir. Firmamız çalıştırdığı deneyimli uzman ekip personelleriyle montaj işlemine başlamadan klima büyüklüğüne ve fonksiyonlarına göre metrekare ölçümü yaparak işleme başlamaktadır.
Profesyonel ekiplerce yapılan klima montajlama işleminde;

  • Ücretsiz keşif yapılarak cihazın yüksek verim sağlayacağı nokta montaj işlemi için belirlenir.
  • Amatörce yapılan montaj işlemi çevreye ve mekana istenmeyen zarar verebilmektedir. Profesyonel yapılan montaj işleminde bu tür sorunlar ortadan kalkmaktadır.
  • Sağlıklı yapılan montaj işlemi sonucu cihazının verimliliği artar ve enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Mekandaki hava akışının doğru bir şekilde hesaplanması oluşabilecek sağlık risklerini ortadan kaldırır.
  • Yanlış montaj sonrası olası arızların önüne geçilir.
  • İstenilen ısıtma ve soğutma değerlerinin ulaşılmasında artış sağlanır.
  • Kaliteli ve doğru malzeme seçimi yapılarak bütçenizi korumuş olursunuz.
  • Şeffaf ve hesap verilebilirlik hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti ön planda olmaktadır.

Beykoz Klima Bakım Servisi

beykoz klima bakımı
Beykoz klima bakımı


Günlük hayatta yaz kış fark etmeksizin kullandığımız klimalar zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Zaman içerisinde cihaz filtresinde tozlar birikmektedir, biriken bu tozlarda insan sağlığı açısından oldukça zararlı olabilecek bakteri oluşumu meydana gelmektedir. Klimalar çalışma prensibi olarak ortamdan aldıkları havayı bizlere ihtiyacımıza yönelik soğuk veya sıcak bir şekilde geri vermektedir. Bakım ve temizliği yapılmayan klimalar bu nedenle sağlığımız açısından oldukça tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Beykoz klima servisi olarak firmamız cihazlarınızın bakım ve onarımını kaliteli eller ile yapmaktadır. Yapılan bakım sonrası klimanızdan ilk günkü gibi performans almanız amaçlanır.
Sorunsuz çalışan klimanız böylelikle sizlere büyük enerji tasarrufu sağlamış olur. Klimanızın gaz ve basınç değerleri verim açısından oldukça önemlidir. Firmamız bu noktada tüm rutin kontrolleri sağlamaktadır ve gerekli durumlarda gaz takviyesi yaparak cihazınızın daha verimli hale getirmesini sağlar. 10 yıldan fazla tecrübeye sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışına kurulduğumuz ilk günden beri çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Call Now Button
×