Sülüntepe Mah. Evliya Çelebi Cad. No:9 Pendik / İstanbul
+90 216 378 1612
info@mercanklimaservisi.com

Aydınlı Klima Servisi

Profesyonel Klima Servis Hizmetleri

Aydınlı Klima Servisi

Tuzla Aydınlı Klima Servisi

Aydınlı Klima Servisi siz değerli müşterilerimize 7/24 klima servis hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal bir çalışma prensibi ile çalışmakta olan profesyonel teknisyen ekibimiz siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet sağlamaktadır. Gezici ekiplerimiz tüm marka klima ve modellerinde tüm servis hizmeti sunabilmesi için yeterli teknik bilgi ve beceriye sahip klima ustalarından oluşmaktadır.

Tuzla Aydınlı Klima Servisi
Tuzla Aydınlı Klima Servisi

Aydınlı Klima Montaj Servisi

Klima montaj uygulaması yaşam alanlarınız da keşif sürecinden başlayarak her işleminde ciddi önem arz etmektedir. Doğru alanın keşfi cihazın kullanım süreci, enerji tasarrufu ve sağlığınız için çok önemlidir. Uzman ekibimiz ücretsiz olarak sunduğu ücretsiz keşif hizmetlerinde sizler için en uygun alanın seçimini yapmaktadır. Doğru yapılmayan keşif ve montaj uygulaması sizlere ekstra maliyet ve problemler karşılaştırma ihtimali olduğunu unutmayınız. Doğru ekipmanlar ile profesyonelce uygulanan kurulum hizmetimize işcilik garantisi vermekteyiz. Aydınlı Klima Servisi olarak sizlere tüm servis hizmetlerini sunmaktayız.

Aydınlı Klima Bakım Servisi

tuzla aydınlı klima servisi
tuzla aydınlı klima servisi

Tuzla Aydınlı mahallesinde Hizmet veren Klima Servisi firmamız sektörde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunmaktayız. Cihazlarınızın bakımını önemseyen ve layıkıyla yapan kurumsal firmamız Mercan Klima İstanbul ve Kocaeli illerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Cihazlarınızın kullanabilir ömrünü uzatmak, enerji tüketimini azaltmak ve kendi sağlığınız için en az yılda iki kere bakım yapılmasını önermekteyiz. Cihazın filtre ve iç kısımlarda oluşan toz ve kirli hava tanecikleri enerji tüketimi artırdığı gibi ciddi solunum hastalıklarına da davetiye çıkarmaktadır. Özel ilaçlarla detaylı bakım yapan ekiplerimizin çalışmalarını YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kurumsal kaliteli hizmet almak istiyorsanız 7/24 Call Center’ımıza ulaşıp servis hizmeti alabilirsiniz. Montaj, bakım, arıza tamiri, usta ihtiyaçlarınız, onarım hizmetleri, bakır boru satışı, bakır boru temini, uygun fiyatlara klima servis hizmetleri, yetkili servis, arçelik klima, beko klima, mitsubishi klima, seg klima ve tüm marka model klima servisi, yedek parça satışı, kumanda tamiri, kumanda satışı, universal klima kumanda satışı, soğutmama arızaları tamiri, gaz dolumu, klima ısıtmama arızası nedenleri ve tüm soru & sorunların da siz değerli müşterilerimize profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktayız.

 

Call Now Button
×